~~ДИГРОУ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ДИГРОУ~~


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПравила

 

 Що е туй любов?!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 36
Registration date : 04.11.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 3:58 am

Ах, разгара на сладките забешки и ходенето за по два дни... Я кажете сега как е при вас - коя е най-кратката и съответно най-дългата връзка? Какво смятате за нейно царско величество Любовта? И всичко което още се сетите...
Върнете се в началото Go down
Нирмофилка
ДиРеКтОрКа
ДиРеКтОрКа
Нирмофилка


Брой мнения : 103
Age : 30
Registration date : 27.10.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 4:03 am

За мене любовта не съществува и мга да живея без нея!Любовта е израз на слабост! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://digrou.all-forum.net
БиБи =]

БиБи =]


Брой мнения : 21
Registration date : 04.11.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 3:11 pm

Нирмофилка написа:
За мене любовта не съществува и мга да живея без нея!Любовта е израз на слабост! Rolling Eyes

+1.Любов на тея години мечти.Това са само прищявки,днес с тоя утре ще видиш по хуибаво момче/моиче/няма зн.Неможе да се каже че на 14 години си влябен,обичаш истинки.Наистина според мен също любовта е израз на слабост,просиш си някой да те съжалява и да те утешаваSmile
Върнете се в началото Go down
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 36
Registration date : 04.11.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 12:50 am

Определено съм съгласен с мнението, че на 14 години любов не съществува, но съм сигурен че на около 17 вече се разбира що е то любов и къде я има под тоя небосвод.
Върнете се в началото Go down
Нирмофилка
ДиРеКтОрКа
ДиРеКтОрКа
Нирмофилка


Брой мнения : 103
Age : 30
Registration date : 27.10.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 11:48 am

Да бе да изобщо не съществува любовта...това е по-скоро привличане на вниманието и едни хормони...съжелявам ама просто тва си е мойто мнение и за тва чувство няма години щото лично едн фр. е на 16,а ходи с едно момиче вече 2 години....
Върнете се в началото Go down
http://digrou.all-forum.net
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 36
Registration date : 04.11.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 12:31 am

Ех, ами според мен имат значение годинките, защото все пак това предопределя начина ти на мислене и просто на 17 си мисля че вече човек е по узрял и заради това. Все пак всяко правило си има изключения. Желая наистина щастие на твоята приятелка, а ти като ги гледаш тях не ти ли се вярва, че има любов?
Върнете се в началото Go down
MeloDy

MeloDy


Брой мнения : 33
Registration date : 04.11.2007

Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 9:55 pm

Абе вие не сте добре!!!ЛЮбов има навсякъде.Не случайно има песен, в която се пее Love is in the air. Аз съм на 15 години и в момента мога да кажа, че съм наистина влюбена...е да не мога да кажа, че изпитвам обичта, която едни по-зрели хора изпитват, но ТВЪРДЯ, че любов има на колкото години да си.И не съм само аз и мойте приятелки са така...е не всички, но две трети от тях са така.Просто трябва да го изпитате...за едни времето е сега, за други по-късно.
И за мене годините нямат значение, въпреки че моят приятел е само с месеци по-голям от мене!Просто няма значение сали съм на 15, а той на 21!Важна e любовта.

Правете любов, не война!!!!

Peace!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Що е туй любов?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що е туй любов?!   Що е туй любов?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Що е туй любов?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~~ДИГРОУ~~ :: Друго :: Тийнчета-
Идете на: