~~ДИГРОУ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ДИГРОУ~~


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПравила

 

 Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...

Go down 
+2
Нирмофилка
СкакаУец
6 posters
АвторСъобщение
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 35
Registration date : 04.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 4:03 am

Е разкажете за първите ви докосвания до изкусителните страсти на живота - цигари, алкохол, целувка..., а може би дори и нещо повече...
Върнете се в началото Go down
Нирмофилка
ДиРеКтОрКа
ДиРеКтОрКа
Нирмофилка


Брой мнения : 103
Age : 30
Registration date : 27.10.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 4:04 am

Цигари о много малка бях не помня..
Кафенцето беше тая година с приятелките ми..
Алкохола отдавна от малка пия...
Наркотици на 12 и два месеца..
Целувка по-късно от тревата два месеца май нямаше..
drunken
Върнете се в началото Go down
http://digrou.all-forum.net
Bloody_flower

Bloody_flower


Брой мнения : 62
Age : 30
Скайп : zveti_cat
Registration date : 04.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 11:15 pm

ми първият път когато пуших беше миналата година за един месец после все едно бях забравила за тях ама преди 2 дена пак пуших
първия път когато бих алкохол...ми нз бях малка ако бирата се счита за алкохол...
трева, марихуана и наркотици не съм пробвала и нямам такова намерение
целувка...зависи каква Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.halfway-to-you.piczo.com
БиБи =]

БиБи =]


Брой мнения : 21
Registration date : 04.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 10:31 am

Ами цигари и наркотици съм пробвала,мисля че бях някъде 5-6 клас,Алкохол не помня от кога,а за целувката беше отдавнаVery Happy:DНе миога да помня много много такива нещаSmile
Върнете се в началото Go down
MeloDy

MeloDy


Брой мнения : 33
Registration date : 04.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeПон Ное 05, 2007 3:37 pm

Цигара за пръв път пробвах, когато бях на 13 и още си пробвам всеки ден scratch Rolling Eyes .Наркотици не съм пробвала и няма да пробвам никога.Алкохол...имам снимка как пия бира на четери годинки, ама това не го помня, значи не се брой...първият ми алкохол...ами може би като съм била на 10.
А за целувката беше на 11.
Върнете се в началото Go down
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 35
Registration date : 04.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 12:46 am

Ами цигари съм опитвал на 6-7 годинки и тогава не ми допаднаха, сега съм само пасивен пушач Sad Алкохола пак някъде там, но просто не пия иначе се сещам за една случка в която с моя позната, всъщност първото ми гадже бяхме на около 10 и си бяхме отворили червено вино и двамата бяхме на по чашка... А за наркотици - твърдо не, брат ми е наркоман и просто едва ли някога ще докосна нещо такова. А за целувка - ами първата истинска целувка само преди броени дни...
Върнете се в началото Go down
RaZoRbLaDe KiSs

RaZoRbLaDe KiSs


Брой мнения : 13
Registration date : 07.11.2007

Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 6:32 pm

Супер мъненка тапа бях като ми дадоха да пробвам кво е тва цигара. Целта беше да ме откажат от рано, ама си ме изкефи още тогава де. Пък първия алкохол беше биричка, пак като малка. Тогава ми харесваше, ама вече не я понасям. Наркотици съм пробвала веднъж преди около 3години, но не ми хареса и не смятам да повтарям. А нещо повече, ми нещото повече преди две години. И да, него смятам да го повтарям...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...   Първата цигара, първия алкохол, първата целувка... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата цигара, първия алкохол, първата целувка...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~~ДИГРОУ~~ :: Друго :: Тийнчета-
Идете на: