~~ДИГРОУ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ДИГРОУ~~


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходПравила

 

 Въпрос на доверие

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 36
Registration date : 04.11.2007

Въпрос на доверие Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос на доверие   Въпрос на доверие Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 4:07 am

Споделете проблем с приятели или любим човек, който ние е наранил много. Изкажете болката си по някакъв проблем. Поискайте съвет или пък дайте такъв.
Върнете се в началото Go down
СкакаУец

СкакаУец


Брой мнения : 28
Age : 36
Registration date : 04.11.2007

Въпрос на доверие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос на доверие   Въпрос на доверие Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 12:35 am

Ех, ми то проблема не е мой и не ебаш проблем ама все пак ще ви кажа. Значи на моя съученичка гаджето скоро има рожден ден итя се чуди какво да му подари. Моля дайте някакъв съвет. Човека прави 18 и е важно да е нещо яко. Само моля ви без дрехи, бижута и парфюми. Е дали ще се намери някой съвет за случая?
Върнете се в началото Go down
MeloDy

MeloDy


Брой мнения : 33
Registration date : 04.11.2007

Въпрос на доверие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос на доверие   Въпрос на доверие Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 9:49 pm

Наргиле!
Огромно сърце.Ама като казвам огромно имам предвид наистина огромно.
Календар със снимки на любимите му хора.


Това е от мене друго не се сещам...просто малко се изчерпах..икках да напиша руло тоалетна хартия...просто си представи колко съм изциклила.Та надявам се да съм помогнала с малобройните си идеи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпрос на доверие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос на доверие   Въпрос на доверие Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпрос на доверие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~~ДИГРОУ~~ :: Друго :: Тийнчета-
Идете на: